Google Grup Üyeliği

Bölüm içi iletişimin daha hızlı, aktif ve güvenilir olabilmesi için bölümümüzün kullandığı bir Google Grup bulunmaktadır. Bu grup kısaca şu işe yarar: Bir arkadaşınız ya da bir hocanız bu grubun e-posta adresine bir mesaj gönderdiği zaman o mesaj tüm üyelere aynı anda iletilmiş olur. Bu grup sadece bölümümüz öğrencilerine (değişim öğrencileri de dahil) ve öğretim üyelerinin kullanımı içindir, bu nedenle lütfen üye olmak istediğinizde gerekçe kısmına ADINIZI, SOYADINIZI ve ÖĞRENCİ NUMARANIZI yazdığınızdan emin olunuz. Öğrenci numarası belirtilmeyen isteklere onay verilemeyecektir!

 

 

Lisans Grubuna üye olmak için aşağıdaki adresi kullanabilirsiniz:

https://groups.google.com/g/ytuturkce

 

Lisansüstü Grubuna üye olmak için aşağıdaki adresi kullanabilirsiniz:

 

https://groups.google.com/g/ytuturkcelisansustu

 

 

Grupta bir mesaj gönderdiğinizde, bu mesaj tüm kullanıcılara gönderilmektedir; bu nedenle mesajlarda belli hitabet kurallarına uymayı ve adınızı, soyadınızı, sınıfınızı ya da değişim programınızın adını ve öğrenci numaranızı yazmayı; buna ek olarak mesajınızı kime yazdığınızı açıkça belirtmeyi unutmayınız. Doğru ve etkili bir iletişim için bu kurallara dikkat edelim.

 

 

ÖNEMLİ! Bu gruba üye olabilmek için bir Google hesabınız olması gerekir, eğer bir Google hesabınız yoksa bölüm sekreterlerinden yardım isteyebilirsiniz. Tüm öğrencilerimizin gruba katılımı zorunludur.